KONST / Litografier / Färglitografi 14534455
nr 1453 4455
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Signerad, numrerad 8/290, Gamla Stan. Färglitografi, bildmått: 34x44cm, yttermått inklusive ram: 51x61cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 mars 2022
kl 18:51:38
7/3 17:40:00
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö